Sala koncertowa

Sala koncertowa

erholungszimmern

Sala koncertowa

Sala Koncertowa zlokalizowana w zabytkowej Sali Przyjęć Dworu Biskupiego służy naszym seniorom na co dzień do spędzania wolnego czasu, spotkań, zajęć terapii zajęciowej, zajęć teatralnych, muzycznych oraz do organizacji występów artystycznych. Sala koncertowa Dworu Biskupiego w Nysie jest z cała pewnością najbardziej komfortowym pomieszczeniem pobytu dziennego domów opieki w Polsce.

Historyczna aranżacja przygotowana przez studentów i pracowników Wydziały Architektury Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, komfortowe stylowe meble i praktyczne wyposażenie, gwarantują wygodę i komfort codziennego pobytu w tym wyjątkowym miejscu.

Nasz personel opiekuńczy oraz studenci Wydziału Pielęgniarstwa PWSZ w Nysie, na co dzień roztaczają w najpiękniejszej sali Dworu Biskupiego fachową opiekę nad naszymi pensjonariuszami, dbając o poprawę zdolności manualnych seniorów, ich rozwój intelektualny oraz emocjonalny, dając poczucie komfortu psychicznego, spokój i bezpieczeństwo.

W pałacowej Sali Koncertowej pensjonariusze przebywać będą na co dzień w ramach zajęć terapii zajęciowej, nauki muzyki, podczas słuchania muzyki, seansów filmowych, spotkań klubowych oraz występów teatralnych i koncertów fortepianowych.

Możliwość spędzania czasu z rodzinami odwiedzającymi pensjonariuszy w Sali Koncertowe, spotkań z osobami zrzeszonymi licznych klubach seniora Nysy lub Uniwersytetu Trzeciego Wieku, daje satysfakcję i komfort, jakie należne są wszystkim seniorom.

Masz pytania?

zadzwoń: 77 433 88 88

napisz: biuro@seniorcity.pl